Ogłoszenie zamieszczone 09.04.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne
Plecak vans damski - Supersklep.pl - ilustracja ogłoszenia Plecak vans damski - Supersklep.pl - ilustracja ogłoszenia

Plecak vans damski - Supersklep.pl

”Supersklep” to e-commerence oferujący wyłącznie odzież i obuwie popularnych marek m. in. Vans, Converse, Dragon, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu będą w stanie zachwycić również mocno wymagające osoby. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Internetowy sklep rozdziela się na 5 głównych segmentów symbolizujących 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to sekcja miłośników obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z najstarszych e-commerce związanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP spełnia potrzebny nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każda sekcja posiada w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.
Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z atrakcyjnymi cenami. Jeżeli ktoś jest w takim razie chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską i sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z całą tą ofertą odrobinę bliżej!
*stawka opublikowana we wpisie jest jedynie kwotą poglądową.

lokalizacja: Modlniczka
e-mail: ja.slodowy@o2.pl
www: https://supersklep.pl/pleca...

Ogłoszenie przeczytano 268 razy. Data wygaśnięcia: 09.05.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net