Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Recepcjonista/-ka (k/m) z językiem angielskim

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA, jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.
Obecnie poszukujemy osoby do pracy w naszym warszawskim biurze na stanowisko:Oczekujemy:
dobrej znajomości języka angielskiego (B1/B2),
obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
dobrej znajomości obsługi takich programów jak: pakiet MS Office,
umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
wysokiej kultury osobistej,
skrupulatności i terminowości w wykonywaniu zadań,
mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi.
Oferujemy:
Dogodną lokalizację - Warszawa, biuro zlokalizowane tuż przy linii metra,
Pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Możliwość zdobycia dużego doświadczenia oraz dalszego rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej,
umowę o pracę,
wykorzystywanie znajomości języka angielskiego w codziennej pracy,
dużą samodzielność,
pracę na zmiany w godz 8-16 i 10-18.
Główne zadania:
bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych,
obsługa centrali telefonicznej,
zarządzanie salami konferencyjnymi,
zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych,
zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze.

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 165 razy. Data wygaśnięcia: 24.06.2019 (przedluż czas emisji)