Sopra Steria (Pracuj.pl) Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2)

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Poszukujemy osób zaczynających swoją ścieżkę zawodową oraz tych, którzy szukają nowych wyzwań.Wymagania:o Przynajmniej komunikatywnej znajomości języka francuskiego (od A2)o Mile widziana znajomość języka angielskiegoo Znać podstawowe zagadnienia związane z obsługą komputerao Być otwartym na międzynarodowe środowiskoo Być dyspozycyjnym minimum 4 dni w tygodniu,  Oferujemy:o Nieformalną atmosferę - chcemy żebyś czuł się u nas swobodnieo Brak dress codu - kwestia ubioru w pracy to Twój wybór ?o Prywatna opieka medyczna - szanujemy Twoje zdrowieo Darmowe lektoraty z języka francuskiego i angielskiego - abyś mógł rozwijać swoje umiejętności językoweo Umowę o pracę - bo chcielibyśmy popracować z Tobą długoo Międzynarodowe środowisko - szansa na codzienny kontakt z językiem obcymo Ciekawe eventy organizowane w biurze i poza nim - abyś mógł się z nami zintegrowaćo Ciekawie wyposażony chillout room - abyś mógł odpocząć podczas przerwy w pracyo Szkolenia techniczne i biznesowe - nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymyInformacje o ofercie:o Rodzaj pracy: Praca biurowa (analityczna, wsparcie klientów)o Branża: IT (nie wymagamy doświadczenia)o Lokalizacja: centrum Katowico Godziny pracy: między 7.00 a 19.00o Język pracy: polski, francuski (angielski - mile widziany)o Umowa o pracę na 3-mies. okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony po 3 miesiącacho Wynagrodzenie podstawowe: 3200zł brutto, przy umowie na czas nieokreślony 3500-4000zł brutto
Obowiązki:o Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z niepoprawnym funkcjonowaniem dostępnych narzędzio Określenie odpowiedniego priorytetu problemuo Kontakt emailowy/telefoniczny z klientami francuskimio Wypełnianie raportów z działańo Analizowanie i klasyfikowanie informacjio Obsługa narzędzi dużych firm francuskich

lokalizacja: Katowice