Absolwenci Italianistyki bez doświadczenia

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Oczekujemy od Ciebie:
Biegłej znajomości j. włoskiego i dobrej znajomości języka angielskiego
Komunikatywności, otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Możliwości podjęcia pracy na pełen etat
Chęci rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowych strukturach
Nasz klient oferuje:
pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
indywidualne podejście do rozwoju i awansu
szkolenia branżowe i specjalistyczne
kursy językowe do wyboru organizowane w firmie w godzinach pracy (cotygodniowe zajęcia)
umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
możliwość uzyskania dodatkowych premii i bonusów, zależnych od osiąganych wyników
rozwojowe stanowisko o szerokim i różnorodnym zakresie obowiązków, gwarantujące ciągłą naukę i poszerzanie wiedzy
Twoje zadania na stanowisku:
codzienna obsługa klientów biznesowych, obsługa zamówień, fakturowanie i kontrola dostaw
doradztwo techniczne dla klientów w zakresie produktów firmy
administrowanie zamówieniami, obsługa korespondencji, wprowadzanie danych do systemu
wykorzystanie systemów informatycznych wspierających sprzedaż i obsługę Klienta
przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne

lokalizacja: Warszawa