Ogłoszenie zamieszczone 09.04.2019, w kategorii Praca

Asystent ds. Komunikacji Międzynarodowej (j. francuski LUB niemiecki)

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:o Bardzo dobra znajomość języka francuskiego / niemieckiego (min. B2), o Język angielski na poziomie dobrym (B1/B2)o Skrupulatność w wykonywaniu zadań i umiejętność ustalania priorytetów, o Analityczny umysł i pragnienie rozwoju, o NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - aplikuj do nas, a zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie;Nasz klient oferuje:
o Atrakcyjne warunki zatrudnienia, o Umowę o pracę, o Kompleksowy program wdrożeniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb - wszystkiego cię nauczymy, o Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych, o Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku, o Pakiet benefitów - m.in. Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych.Zadania:o Wsparcie koordynacji procesów administracyjnych, o Zarządzanie dokumentami i fakturami, o Okazjonalne tłumaczenia na potrzeby działu, o Kontakt z klientem (telefon, e-mail) w j. obcym, o Współpraca z placówkami zagranicznymi i obcojęzycznymi pracownikami firmy - praktyczne użycie j. obcego na co dzień,

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 292 razy. Data wygaśnięcia: 09.05.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net