Ogłoszenie zamieszczone 11.04.2019, w kategorii Firmy, usługi
OZONOWANIE ODGRZYBIANIE WALKA Z WIRUSAMI BAKTERIAMI FIRBAU - ilustracja ogłoszenia OZONOWANIE ODGRZYBIANIE WALKA Z WIRUSAMI BAKTERIAMI FIRBAU - ilustracja ogłoszenia OZONOWANIE ODGRZYBIANIE WALKA Z WIRUSAMI BAKTERIAMI FIRBAU - ilustracja ogłoszenia

OZONOWANIE ODGRZYBIANIE WALKA Z WIRUSAMI BAKTERIAMI FIRBAU

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mojej firmy na ozonowanie pomieszczeń.

Pogoda sprzyjająca infekcjom, zwiększona wilgoć powietrza, regularny kontakt z bakteriami i wirusami, zbiorowe korzystanie z przedmiotów codziennego użytku to sytuacje, w których łatwo o rozwój nieporządanych wirusów i bakterii, których ciężko uniknąć w mieszkaniu, przedszkolu czy gabinecie.

Ozonowanie to bezpieczna procedura dezynfekcji przestrzeni zamkniętych bez użycia środków chemicznych. W 100% skuteczny i pewny. Ozon wykazuje bardzo silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, jednocześnie pozostając całkowicie niegroźny dla ludzi i zwierząt. Dodatkowo jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy od chloru.

Ozonowanie zalecane jest wszędzie tam, gdzie człowiek chce oczyścić przestrzeń wokół siebie. Pozwala wyjałowić otoczenie - unicestwić groźne dla ludzi i zwierząt bakterie i/lub wirusy, czy pleśń/grzyby- równolegle całkowicie pozbyć się brzydkich zapachów. Dodatkowo jest to forma całkowicie ekologiczna. Ozon bowiem jest to gaz, który powstaje w środowisku naturalnym. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest całkowicie nieszkodliwy dla człowieka i środowiska.

Ozonator, który proponuję wykorzystać w celu odkażenia wnętrza, wystarczy ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia na 12 godzin, opuszczając na ten czas lokal, następnie dokładnie przewietrzyć wnętrza i cieszyć się komfortem nieskażonego środowiska bez wirusów i bakterii.

Zalecam wykonanie ozonowania swojego mieszkania, gabinetu czy przedszkola co najmniej raz w roku i zawsze przy okazji przebytej choroby, w rozumieniu, której myślę o chorobach zakaźnych ludzi i zwierząt.

Bardzo ważne jest również podkreślenie, iż ozonowanie mieszkania, gabinetu czy przedszkola sterylizuje jego wnętrze przed niebezpiecznymi dla alergików alergenów takich jak roztocza czy pleśń. Zabieg ten w domu alergika, wykonywany co 6 miesięcy poprawia jakość jego życia, ponieważ całkowicie eliminuje drażniące substancje.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Chętnie odpowiem na pytania, oraz przedstawię bardziej szczegółową ofertę.
Wojciech Firla,
Firma FIRBAU

biuro@firbau.eu
tel. 601 097 401

lokalizacja: Śląsk
e-mail: biuro@firbau.eu
telefon: 601097401
www: http://www.firbau.pl

Ogłoszenie przeczytano 292 razy. Data wygaśnięcia: 11.05.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net