Ogłoszenie zamieszczone 13.04.2019, w kategorii Firmy, usługi

Agroczos

Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11, 73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy zawodowe usługi rolnicze a także zarządzamy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie fabrykowane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie wsparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w obrębie frachtu postaci bądź rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi ewentualnie rzeczy na terytorium innego kraju lub ściąganie zza krawędzi do Krajowy.

lokalizacja: Choszczno
e-mail: biuro@agroczos.pl
telefon: 95 747 28 39
www: http://agroczos.pl/

Ogłoszenie przeczytano 243 razy. Data wygaśnięcia: 13.05.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net