Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 16.07.2019, w kategorii Praca

MoveApp - Android Developer

Dla software house"u tworzącego aplikacje mobilne na platformy iOS, Android i Windows Phone, szukamy osoby na stanowisko Android Developer. Praca na miejscu w Warszawie (Ursynów). Aplikacje są tworzone w technologiach natywnych. Firma istnieje na rynku od 5 lat, ma za sobą ponad 100 wdrożeń, sumarycznie aplikacje mają ponad 6 mln pobrań.
Android Developer (Kotlin)
Miejsce pracy: WarszawaWynagrodzenie: do 100 zł netto/h na B2B (senior) i do 70 zł netto/h (mid level)Wymagania:
o biegła umiejętność kodowania na platformę Android;o znajomość zasad działania REST API.Ważne informacje:
o Praca 8 godzin dziennie.o Do biura można przyjść między 7:00, a 10:00.o Firma zatrudnia obecnie 12 osób z czego programiści Android to 3 osoby.o Możliwość pracy zdalnej - 1 dzień w tygodniu (20%)o Umowa na czas nieokreślonyo Elastyczna forma zatrudnienia - B2B lub UoPo Karta Benefit Multisport za 50% cenyo Angielski wymagany na poziomie swobodnego radzenia sobie z dokumentacją.o Płatny urlop - 20-26 dni w roku (zależne od stażu pracy)o Firma zapewnia sprzęt firmowy - komputer stacjonarny + 2 monitory + smartfonZakres obowiązków:
Głównym celem pracy na stanowisku Android Developer"a jest tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android oraz ścisła współpraca z zespołem tworzącym backend i API.

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 163 razy. Data wygaśnięcia: 15.08.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net