Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 13.08.2014, w kategorii Ogłoszenia drobne

Moda biznesowa

Balladine to głównie moda biznesowa polskich marek. Dużą częścią asortymentu sklepu są ubrania idealne do biura. Klientki znajdą w sklepie idealnie wytaliowane koszule w jasnych, stonowanych kolorach, spódnice ołówkowe, a także żakiety i marynarki, które bez obaw można założyć do pracy, gdzie obowiązuje sztywny dress code. Balladine oferuje także swoje kopertówki w różnych kolorach, które bardzo dobrze sprawdzą się na wieczorne wyjścia. Moda biznesowa musi być elegancka, ale powinna także kojarzyć się z lekkością i wygodą, która jakże bardzo ważna jest w pracy. Klientki znajdą w Balladine ponadczasowe koszule, dzięki którym będą wyglądać stylowo i elegancko w każdej okazji. Całą stylizację do biura należy dopełnić gustownymi dodatkami, takimi jak elegancka torba, czy gustowna, delikatna biżuteria. Bardzo modne są również eleganckie apaszki i szale, które klientki również mogą znaleźć w salonach firmowych i sklepie online. Asortyment Balladine to nie tylko moda biznesowa, ale także ubrania na co dzień, typu casual, które są równie kobiece i stylowe. Każda klientka znajdzie odpowiednie ubrania dla siebie, dzięki różnorodnej ofercie sklepu.
Sklep internetowy Balladine.com oferuje najmodniejszą odzież damską. Podstawą naszego asortymentu są przede wszystkim znane i lubiane polskie marki. Wśród nich pojawiają się ubrania i dodatki Bialcon, SU Moda, Summer Time, De Facto, Duet Woman. Oferujemy szeroki wybór:
- kurtek - www.balladine.com/kurtki-29-k
- płaszczy - www.balladine.com/plaszcze-6-k
- butów - www.balladine.com/buty-33-k

Zapraszamy na stronę naszego internetowego butiku oraz do salonów stacjonarnych mieszczących się w Warszawie. Na Państwa pytania codziennie czeka także nasz dział obsługi klienta tel. 22 644 23 02.

lokalizacja: Jerzego Zaruby 9/83 02-796 Warszawa
e-mail: sklep@balladine.com
telefon: (22) 644 23 02
www: http://www.balladine.com

Ogłoszenie przeczytano 3182 razy. Data wygaśnięcia: 29.05.2057

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net