Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

.NET Developer [Regular/Senior]

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Aktualnie do projektu wewnętrznego poszukujemy .Net Developerów.Miejsce pracy: KatowiceWymagania:
Min. 3 lata doświadczenia jako.Net Developer,
Umiejętność programowania w języku C# w Visual Studio,
Znajomość technologii WinForms,
Umiejętności projektowania struktur baz danych,
Znajomość SQL i tworzenia procedur składowanych (Oracle, MS SQL lub Informix).
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
Pakietu relokacyjnego- jeżeli potrzebujesz,
Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania na stanowisku:
Utrzymywanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania,
Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
Analiza i wycena wymagań klienta,
Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej.

lokalizacja: Katowice