Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Tester automatyczny/Team Leader

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko:Wymagania techniczne:
Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Testera automatycznego
Doświadczenie w roli Lidera/Mentora zespołu
Podstawowa znajomość Javy
Znajomość narzędzi do automatyzacji testów m.in. Selenium Web Driver
Mile widziane:
Znajomość SQL
Znajomość narzędzi Continuous Integration
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback
Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz
Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie
Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich
Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem testerskim/mentoring
Ustalanie priorytetów zadań dla zespołu
Zrozumienie biznesowego aspektu produktu (funkcjonalność) na poziomie technicznym
Odpowiedzialność za przestrzeganie wspólnych zasady zapewniania jakości i uzgodnionej metodologii testowania w produktach testowanych
Tworzenie scenariuszy testowych

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 123 razy. Data wygaśnięcia: 23.08.2019 (przedluż czas emisji)