Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 19.07.2019, w kategorii Nieruchomości

Biuro Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Tur Nieruchomości
biuro@tur-nieruchomosci.pl
ul.Książkowa 10/4U 03-134 Warszawa
https://tur-nieruchomosci.pl/
tel. 22 299 68 68
Chcesz szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie? Szukasz agencji nieruchomości, która skutecznie Ci w tym pomoże? Zajrzyj na tur-nieruchomosci.pl i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Działamy kompleksowo

Wspieramy naszych klientów w sprzedaży mieszkań, domów i działek. Pomagamy kompleksowo, dzięki czemu możesz zająć się swoimi sprawami i nie tracić czasu na działania sprzedażowe. Nasi doradcy nie tylko zdejmują z Ciebie ciężar promowania sprzedaży mieszkania, ale również pomagają ustalić cenę sprzedaży adekwatną do aktualnych warunków rynkowych. Możesz liczyć także na nasze wsparcie w zakresie przygotowania mieszkania do sprzedaży i odpowiedniej prezentacji oferty na tur-nieruchomosci.pl i licznych portalach ogłoszeniowych.

Działamy skutecznie

Szanujemy Twój czas, dlatego Twoje mieszkanie zaprezentujemy tylko osobom, które faktycznie poszukują nieruchomości o takich parametrach. Dzięki temu szybko znajdziemy klientów poważnie zainteresowanych zakupem, z którymi będziesz mógł rozpocząć rozmowy na temat warunków sprzedaży.

Działamy profesjonalnie

Nasi doradcy mają wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu prowadzą wszystkie działania profesjonalnie. Zawsze możesz liczyć na ich wsparcie i gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie nasuną Ci się podczas procesu transakcyjnego. Pomogą Ci oni przygotować również komplet dokumentacji potrzebnej do finalizacji transakcji, dzięki czemu oszczędzisz czas i nie będziesz musiał samodzielnie biegać po różnych urzędach.

Jeśli chcesz skutecznie i szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie, to skontaktuj się z nami już teraz i umów się z naszym doradcą!

lokalizacja: Warszawa
e-mail: biuro@tur-nieruchomosci.pl
telefon: 22 299 68 68
www: http://tur-nieruchomosci.pl/

Ogłoszenie przeczytano 247 razy. Data wygaśnięcia: 18.08.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net