Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 24.07.2019, w kategorii Motoryzacja

DIGITRONIC AUTOGAS

DIGITRONIC AUTOGAS to ekspert w dostarczaniu idealnie dopasowanych systemów autogazowych, skompletowanych z najlepszych włoskich komponentów. Dzięki temu, firma oddaje w ręce użytkowników instalacje LPG, które przynoszą korzyści ekonomiczne oraz zapewniają bezpieczeństwo i wydajność. DIGITRONIC AUTOGAS wybiera najlepsze zakłady montażu instalacji LPG jako autoryzowane punkty instalacji, by zapewnić wysoki standard obsługi, maksymalnie dobrze wykonaną konwersję auta by instalacja mogła służyć przez długie lata oraz w pełni przestrzeganą gwarancję.
Ogromna gama produktów DIGITRONIC AUTOGAS pozwala na dopasowanie systemu LPG zarówno do aut z silnikiem o wtrysku pośrednim jak i tych z wtryskiem bezpośrednim, co sprawia, że owe instalacje spełnią wymagania większości pojazdów dostępnych na rynku.
DIGITRONIC AUTOGAS to także firma zajmująca się zaopatrzeniem w najwyższej jakości części zamienne do systemów auto gazowych, takie jak: reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory oraz wiele innych. Wszystko od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi, dzięki partnerskim relacjom, cały czas rozwijana jest linia produkcyjna.
DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza najlepiej dopasowane zestawy instalacji autogazowych do ponad 40 krajów na całym świecie – w tym w Polsce. Dzięki stale monitorowanej jakości i wydajności komponentów liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.

e-mail: mateusz.demianiuk@digitronicgas.com
telefon: 572717525
www: https://digitronicgas.pl/mo...

Ogłoszenie przeczytano 235 razy. Data wygaśnięcia: 23.08.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net