Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Programista Aplikacji Mobilnych

Cyclad - jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową działająca w branży IT/ICT. Zajmujemy się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych. Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych dla edukacji poszukujemy Programisty Aplikacji Mobilnych. Osoba, która dołączy do zespołu będzie uczestniczyła w tworzeniu aplikacji mobilnej wspomagającej procesy edukacyjne, użytkowanej przez miliony rodziców każdego dnia.Wymagania:o Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na platformę iOSo Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane:o Stack technologiczny aplikacji webowej i mobilnej wykorzystuje: JavaScript, Webpack, Vue.js, WebStorm, Jenkins, REST API (znajomość tych technologii będzie dodatkowym atutem)o Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem frameworku Cordovao Doświadczenie w programowaniu na platformę AndroidOferujemy:o Prywatne ubezpieczenie medyczneo Kartę Multisporto Pracę na komputerach Macbook Proo Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celówo Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektachInformacje o projekcie:o Branża: Systemy informatyczne dla edukacjio Typ projektu: Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnejo Godziny pracy: Elastyczne (start pracy pomiędzy 6:00 - 9:00)o Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu po okresie próbnymo Wynagrodzenie: 600-800 PLN/dzień+ VAT (w zależności od doświadczenia)o Miejsce pracy: Katowiceo Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2Bo Rozpoczęcie pracy: ASAP

Zakres obowiązków:o Tworzenie oraz rozwój aplikacji mobilnejo Przygotowywanie dokumentacji technicznejo Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie przeczytano 331 razy. Data wygaśnięcia: 21.07.2019 (przedluż czas emisji)