Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Programista

EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (nr 20349).Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:Oczekujemy:
Umiejętności programowania w VB.NET (lub innym języku opartym o .NET), popartym możliwością zaprezentowania własnych aplikacji,
Doświadczenia pozwalającego na samodzielne prowadzenie projektu i rozwój produktów informatycznych,
Dobrej znajomości programowania obiektowego,
Znajomości baz danych i języka SQL,
Umiejętności projektowania relacyjnych baz danych (Oracle, Microsoft SQL, MySql),
Umiejętności analitycznego myślenia i współpracy w zespole,
Orzeczenia o niepełnosprawności.
Oferujemy:
Pracę zdalną,
Przeszkolenie do pracy,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godzinach od 8:00 do 15:00
Opieka koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata.
Pomoc w wypełnianiu dokumentów.
Zadania:
Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania,
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

lokalizacja: Praca zdalna