Program Stażowy w Dziale Sprzedaży

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej.Czekamy na studentów:
Zaangażowanych oraz pozytywnie nastawionych do pracy,
Odważnie podejmujących wyzwania,
Komunikatywnie posługujących się językiem angielskim,
Gotowych do pracy w czasie roku akademickiego,
Dyspozycyjnych w okresie wakacyjnym.
Mamy dla Ciebie:
Ambitne i odpowiedzialne zadania,
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
Wsparcie kolegów i przełożonych.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji.Studiujesz, ale chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w branży TSL?Weź udział w stażu i zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. Zapraszamy do udziału w programie:
Program Stażowy w Dziale Sprzedaży  Twoją rolą będzie:
Wspomaganie Działu Sprzedaży w bieżących zadaniach,
Zaznajomienie z obowiązującą dokumentacją,
Przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży,
Nauka obsługi obecnych klientów firmy.

lokalizacja: Stryków