Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Project Manager

Robimy projekty. Budujemy zespoły.Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań to coś co nas nakręca i motywuje do działania.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.
Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników.  Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.
Jesteśmy w całości samofinansującą się polską firmą, która wszystkie swoje działania opiera na konkretnych wartościach przyświecających nam od początku istnienia. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
minimum 3-letniego doświadczenie na stanowisku PM'a
doświadczenia przy projektach związanych z aplikacjami webowych/mobilnymi
mile widziane jest doświadczenie w obszarze bankowości
mile widziane kompetencje analityczne w obszarze optymalizacji procesów i budowania wymagań
OFERUJEMY:
pakiet sportowy i medyczny,
rozwój jako prelegent w wydarzeniach z branży IT,
opiekę Managera podczas współpracy,
zaplecze projektowe.
ZADANIA, JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
budowa nowych funkcjonalności w ramach procesu onboardingu nowego klienta (m.in. videoweryfikacja),
digitalizacja procesów obsługowych (self-service w kanałach elektronicznych), zmianę Look&Feel systemu Bankowości Internetowej
optymalizacja procesów sprzedażowych przy użyciu kanałów zdalnych.

lokalizacja: Warszawa