Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Python Developer

Budujemy zespoły, robimy projekty, dostarczamy rozwiązania IT.Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań to coś, co nas nakręca i motywuje do działania.Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m. in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.Możemy pochwalić się także współpracą z Klientami zagranicznymi, dla których realizujemy projekty związane m.in. z machine learning, systemami wbudowanymi czy wsparciem e-commerce.
Aktualnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy:Wymagania:
doświadczenie pozwalające na samodzielną pracę jako Python Developer,
znajomość Python (najlepiej wersja 3.8),
umiejętność testowania swojego kodu (unit testy),
wiedza na temat REST API,
znajomość Docker,
znajomość AWS (w projekcie używane są: DynamoDB, RDS, EC2, SQS, SNS, S3, Security group) - kwestie związane z AWS są potrzebne, aby móc wpiąć swój komponent w chmurę; w przypadku mocnych kompetencji pythonowych i jedynie niekomercyjnej znajomości AWS możliwe wdrożenie przez kolegów z zespołu,
znajomość angielskiego pozwalająca na dobrą komunikację w środowisku międzynarodowym.
Mile widziane:
znajomość Django, PyTest, Vue.js.
Co Cię czeka, gdy do nas dołączysz?
wsparcie doświadczonych specjalistów
pakiet medyczny LUX MED
dostęp do platform e-learningowych,
a po okresie pandemii:
typowe biurowe benefity (tak - owocowe poniedziałki też mamy ;) ),
integrujemy się, gramy w planszówki, chodzimy po pracy 'na miasto',
organizujemy swoje wydarzenia dla ludzi z IT - możesz być prelegentem
i wiele innych!
Projekt:
rozwój aplikacji do nauki języka angielskiego ukierunkowanej na rynek azjatycki (aplikacja wykorzystuje algorytmy AI do korekty języka angielskiego - wymowa amerykańska).Obecnie ma w sklepie ponad 1 mln pobrań. Prace projektowe dotyczą głównie dwóch aplikacji: dla segmentu B2C, czyli prywatnych użytkowników oraz B2B - dla szkół językowych, organizacji).
Zespół:
po stronie NBC w zespole jest 2 doświadczonych Full-stack Python Developerów, po stronie naszego Klienta oprócz Specjalistów o kompetencjach Full-stack pracują m.in. iOS Developerzy, 2 Front-end Developerów oraz 3 Testerów (QA)
Lokalizacja:
Grabiszyńska 251A, Wrocław (w okresie pandemii 100% zdalnie, później można pracować częściowo zdalnie np. 2 dni w domu, 3 dni w biurze)
Godziny pracy:
mocno elastyczne, ale codziennie o 11:30 jest 30 minutowe spotkanie, raz w tygodniu spotkanie o 18:00 (z ludźmi z USA) i czasem występują spotkania o 9-10:00 (ze specjalistami z Wietnamu)
Zadania:
rozwój aplikacji tj. głównie pisanie nowych serwisów, ale mogą też pojawić się prace związane z przepisywaniem starszych komponentów na mikroserwisy.

lokalizacja: Wrocław