Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 28.04.2020, w kategorii Praca

Finance Accounting and Reporting Specialist (Group Reporting)

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC. W lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)Minimum 2-3-letnie doświadczenie w dziale kontrolingu, w audycie lub w dziale księgowości;Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie; Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAPNasi partnerzy biznesowi oferują:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia z konkurencyjnym wynagrodzeniemKompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń)Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowiskuPakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)Obowiązki na stanowisku:
Konsolidacja danych finansowychRachunkowość zarządcza;Sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna;Wsparcie w procesach konsolidacji i audytu sprawozdań finansowych;Analiza procesów oraz wsparcie wdrożeń, usprawnień procesów

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 164 razy. Data wygaśnięcia: 28.05.2020 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net