Ogłoszenie zamieszczone 14.05.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy chcą mieć własny kominek. Salon charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą , a także obsługą na najwyższym poziomie. Proponuje kominki cenionej przez klientów fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada również duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach dostać można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe , a także mnóstwo przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. W efekcie z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać dużo więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty najwyższej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to z całą pewnością wielki plus tego miejsca, który przyczynia się do jego wielkiej popularnością. Na podkreślenie zasługuje również to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby nikt nie wyszedł z salonu niezadowolony.

Planujesz kupić wyróżniający się wysoką jakością kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to , z którego będzie naprawdę zadowolony.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

lokalizacja: Koszalin
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
telefon: 731 199 674
www: http://manufaktura-kominkow...

Ogłoszenie przeczytano 228 razy. Data wygaśnięcia: 13.06.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net