FullStack .Net Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 350 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Do naszego zespołu w Rzeszowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 2 lata doświadczenia jako .NET Developer,
bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET MVC/ .NET Core,
doświadczenie w pracy z technologiami po stronie front-end: JavaScript, HTML5, CSS3, Angular2+,
doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach Microsoftu,
znajomość: PrimeNG, KendoUI,
znajomości narzędzi: GIT, JIRA, TeamCity/Bamboo, Jenkins,
j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
mile widziany: Certyfikat MCSD.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania:
tworzenie dużych systemów zgodnych z systemami krajów UE,
tworzenie nowych funkcjonalności,
praca w zespołach, zgodnie z metodyką Agile/Scrum, Code Review, Continuous Integration oraz DevOps.,
przygotowywanie dokumentacji technicznej dla użytkowników końcowych,
współpraca z biznesem i zespołem developerskim.

lokalizacja: Rzeszów