Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Informatyk (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego Klienta, firmy Comensal Sp. z o.o., poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:Oczekiwania:
Wykształcenie średnie (preferowany kierunek- informatyka),
Min. 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Znajomość programów ERP XL, Optima,
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
Bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
Umowę o pracę na 1/2 etatu,
Prace w dynamicznym zespole, w firmie o uregulowanej pozycji na rynku,
Przyjazną atmosferę,
Prowadzenia ciekawych i ambitnych projektów.
Zakres obowiązków:
Budowanie i konfigurowanie sieci,
Instalowanie i konfigurowanie wymaganych aplikacji,
Aktualizowanie systemów operacyjnych, bazy danych,
Zarządzanie komputerami, serwerami,
Zlecanie wymiany i zakupu sprzętu w ramach przydzielonego budżetu.

lokalizacja: Janki

Ogłoszenie przeczytano 239 razy. Data wygaśnięcia: 09.06.2020 (przedluż czas emisji)