Pracownik biurowy - UMOWA O PRACĘ - Młochów k. Nadarzyna

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).
Pracownik ds. taksacji listów przewozowychMiejsce pracy: Młochów k. NadarzynaZadania:
zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów poprzez obsługę programu Softsped oraz administrowanie dokumentami przewozowymi,
weryfikacja listów przewozowych,
tworzenie raportów,
fakturowanie oraz korekta faktur,
Wymagania:
podstawowa znajomość komputera oraz programu Open Office / Microsoft Office (Excel, Word),
dobra organizacja pracy,
odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie,
dodatkowym atutem będzie miejsce zamieszkania w okolicach Nadarzyna oraz możliwość dojazdu do pracy własnym autem.
Zainteresowała Cię nasza oferta pracy ? Prześlij nam swoje CV :)Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stawkę miesięczną 2900 zł brutto,
pracę zmianową : 14:00-22:00 oraz 18:00-2:00,
realną możliwość zatrudnienia przez Firmę,
pracę od zaraz!,

lokalizacja: Nadarzyn