Asystentka (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Umiejętność pracy w zespole,
Dobra organizacja pracy własnej,
Samodzielność i gotowość do brania na siebie odpowiedzialności za powierzone zadania.
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zastępstwo ,
Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Zadania:
Zapewnienie sprawnego funkcjonowania departamentu i obsługę bieżących spraw,
Efektywne zarządzanie kalendarzami przełożonych,
Rejestrowanie i realizacja zamówień w wewnętrznych systemach,
Współpraca z całym departamentem w toku realizowanych projektów,
Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
Obsługę gości krajowych i zagranicznych.

lokalizacja: Warszawa