Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Senior JavaScript Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:Wymagania:
5+ lat doświadczenia w pracy z projektami komercyjnymi
Znajomość języka JS, HTML5, CSS3, NodeJS, TS
Dobra znajomość ReactJS i Redux
Zaawansowane umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
Doświadczenie z ciągłą integracją i testami jednostkowymi
Dobra znajomość wzorów projektowych
Biegła znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
Doświadczenie w zakresie AWS i GitLab
Oferujemy:
Forma współpracy B2B
Zrównoważone środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Płatny urlop
Prywatną opiekę medyczną
Indywidualny budżet na edukację, konferencje i kursy
Zajęcia z języka angielskiego
Kuchnie z przekąskami, świeżymi owocami, kawą i darmowym obiadem w każdy wtorek :)
Przytulne, nowoczesne i przyjazne biuro z przestrzenią do wypoczynku
Zakres obowiązków:
Rozwój komercyjnych aplikacji internetowych
Mentoring dla mniej doświadczonych programistów
Bezpośrednia współpraca z klientem
Opracowywanie produktów od 'A-Z'
Wprowadzenie innowacji i aktywnego wpływania na architekturę, poza samą implementacją

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 230 razy. Data wygaśnięcia: 28.07.2019 (przedluż czas emisji)