DevOps Engineer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
znajomość metodologii: Agile, Scrum, Kanban, XP,
doświadczenie lub wiedza o rozwiązaniach chmurowych np. Google, AWS,
doświadczenie w administracji systemem Linux/Unix,
podstawowa znajomość: Bash, Perl lub Python,
znajomość narzędzi do zarządzania np. Ansible,
znajomość narządzi t.j. : Jenkins, Docker, Kubernetes, Kafka, Consul,
znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Oferujemy:
pakiet relokacyjny,
konkurencyjne wynagrodzenie,
Medicover,
kartę Multisport,
lekcje języka angielskiego,
dostęp do platform szkoleniowych,
różnorodne projekty,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne
Opis stanowiska:
udział w projekcie mającym na celu budowę rozwiązań opartych na Google Cloud,
wsparcie zespołu developerów i testerów w projektowaniu aplikacji,
dbanie i rozwój o środowisko CI/CD,
opracowywanie i dostosowywanie narzędzi do automatyzacji procesów,
aktywny udział w życiu zespołu oraz rozwiązywanie problemów,
rozwój infrastruktury oraz zwiększenie nacisku na bezpieczeństwo usług.

lokalizacja: Katowice