Analityk Systemowy

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 400 specjalistów na terenie całej Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetup"ach technologicznych (ProMeet)!Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalisty na stanowisko:Wymagania:
znajomość oraz umiejętność czytania i tworzenia opisów w UML i/lub BPMN,
umiejętność korzystania z narzędzi do modelowania procesów BPM,
doświadczenie w branży bankowej lub finansowej,
znajomość procesów bankowych,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet relokacyjny,
kartę Multisport,
Medicover,
lekcje języka angielskiego,
różnorodne projekty,
dostępność do platform szkoleniowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Opis stanowiska:
projektowanie rozwiązań oraz wpływ na ich rozwój w obszarze aplikacji webowych,
przygotowywanie analiz systemowych,
modelowanie procesów,
tworzenie specyfikacji dla wymagań funkcjonalnych.

lokalizacja: Katowice