Frontend Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 350 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap,
umiejętność wykorzystania wzorców projektowych oraz dobrych praktyk OOP,
doświadczenie w pracy z Angular2+,
znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów,
znajomość technik RWD, UI/UX,
język angielski na poziomie min. B2.
Mile widziane:
doświadczenie na stanowisku Team Leadera,
znajomość C++, C#,
znajomość Material Design, DVB.
Będziesz mógł skorzystać z:
indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz,
pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania
rozwój oraz utrzymanie strony front-endowej projektu,
tworzenie wysokiej jakości kodu,
ścisła współpraca z programistami i PO,
integracja między aplikacjami,
współpraca z zespołem scrumowym,
praca w środowisku CI/CD.

lokalizacja: Warszawa