Specjalista ds. E-Marketingu

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - wiodącego producenta w branży meblowej - osoby do pracy, na stanowisku:Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz wykształcenie wyższe, związane z marketingiem, PR lub pokrewne oraz kilkuletnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku pracy w dziale marketingu,
masz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu internetowego oraz potrafisz praktycznie planować i realizować kampanię internetową,
znasz platformy służące zarządzaniu treścią typu: CMS, Google Adwords, Google Analytics oraz zagadnienia SEM i SEO,
sprawnie odnajdujesz się w środowisku MS Office oraz obsługujesz dodatkowo programy graficzne,
posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim w mowie i piśmie,
posiadasz bardzo dobrą znajomość kanałów komunikacji social media,
cechujesz się entuzjazmem i zaangażowaniem w wykonywaną pracę, a także dobrą organizacją pracy własnej i wysoką kulturą osobistą,
posiadasz prawo jazdy kategorii "B",
dodatkowym atutem będzie znajomość branży wnętrzarskiej.
Pracodawca oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie,
realizację ambitnych zadań i możliwość rozwoju,
pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

rozwój web marketingu: rozwój działań e-commerce marki, kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
przygotowywanie nowej strony internetowej oraz dbanie o jej rozwój,
wdrażanie narzędzi, koordynowanie i optymalizacja działań promocyjnych on-line,
analizowanie wzorców zachowań klientów w celu optymalizacji działań marketingowych i zwiększania sprzedaży (Google Analytics),
bezpośrednia współpraca i wsparcie działań sprzedażowych,
monitorowanie działań marketingowych konkurencji i trendów na rynku,
realizacja innych zadań wynikających z pracy działu.

lokalizacja: okolice Oleśnicy/Ostrzeszowa