Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynkuubezpieczeniowo-finansowym. Zaufały nam 34 milionyklientów w 16 krajach Europy, Azji i w Kanadzie.Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamyo ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży
wyższe wykształcenie
inicjatywa w działaniu, proaktywność
mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w rekrutacji
Oferujemy:
motywacyjny system wynagradzania
jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
profesjonalny system szkoleń menedżerskich
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku APLIKUJ
Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!Opis stanowiska:
rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
zarządzanie zespołem sprzedaży
odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy zespołu

lokalizacja: Radomsko