Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firm z branży technicznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Finanse/ Rachunkowość/ Ekonomia,
Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Młodszego Księgowego AP, Księgowego lub w obszarze księgowości,
Znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Mile widziana znajomość języków: rumuński, czeski, węgierski, słowacki,
Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,
Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Umiejętność pracy w zespole,
Pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju,
Umiejętność planowania i organizacji pracy.
Oferujemy:
Różnorodne i ambitne zadania umożliwiające rozwój kompetencji,
Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
Pracę w młodym, wspierającym zespole,
Szeroki pakiet socjalny.
Zakres obowiązków:
Wprowadzaniem dokumentów finansowo - księgowych do systemu ich dekretacja np. płatności, ZAK, SP, PR, EXV, noty korygujące, wezwania do zapłaty zajęcia wierzytelności,
Weryfikowaniem procesowanych dokumentów finansowo - księgowych pod kątem rachunkowym, podatkowym i zgodności z wewnętrznymi procedurami,
Procesowanie płatności,
Analizowanie zapisów księgowych na jednostkach dedykowanych do fakturowania sprzedaży / refaktur,
Wsparcie zespołów kompetencyjnych oraz pozostałych zespołów w ramach Procesów Korporacyjnych w przygotowywaniu informacji określonego rodzaju, np. na potrzeby kontroli skarbowej, pozafiskalnych instytucji państwowych, audytu, etc.,
Stały kontakt z kontrahentami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

lokalizacja: Warszawa