Księgowy / Księgowa - Księga Główna (GL)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firm z branży technicznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Finanse/ Rachunkowość/ Ekonomia,
Minimum roczne doświadczenie w zespole Księgi Głównej (GL) lub 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości,
Znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Mile widziana znajomość języków: rumuński, czeski, węgierski, słowacki,
Wysoka kultura osobista, profesjonalizm,
Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,
Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Umiejętność pracy w zespole,
Pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju,
Umiejętność planowania i organizacji pracy.
Oferujemy:
Różnorodne i ambitne zadania umożliwiające rozwój kompetencji,
Praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
Praca w młodym, wspierającym zespole,
Szeroki pakiet socjalny.
Zakres obowiązków:
Księgowanie dokumentów,
Analizowanie wybranych kont księgowych,
Wspieranie zespołu/udział w procesie zamknięcia miesiąca / kwartału,
Wsparcie zespołów kompetencyjnych oraz pozostałych zespołów w ramach Procesów Korporacyjnych w przygotowywaniu informacji np. na potrzeby kontroli skarbowej, pozafiskalnych instytucji państwowych, audytu, etc.
Realizacja testów określonych funkcjonalności systemowych na podstawie scenariuszy testowych,
Analizowanie wybranych kont księgowych oraz analizowanie rozliczeń walutowych,
Stały kontakt z kontrahentami zewnętrznymi i wewnętrznymi, Przygotowywanie zleconych raportów, analiz, zestawień.

lokalizacja: Warszawa