Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Księgowa/Księgowy

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145Wymagania:
min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w organach podatkowych,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
biegła znajomość przepisów podatkowych,
wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
sumienność, rzetelność, dokładność,
bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
wykształcenie wyższe.
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników.
Zakres obowiązków:
rozliczanie podatków od nieruchomości, osób prawnych, PFRON i akcyzy,
prowadzenie dokumentacji cen transferowych,
weryfikacja zawieranych umów pod kątem ryzyk podatkowych,
sprawdzanie przed sporządzeniem deklaracji rejestrów sprzedaży, zakupów i innych dokumentów księgowo-finansowych,
przygotowywanie pism, dokumentów, deklaracji i wyjaśnień do organów kontroli podatkowej.

lokalizacja: Tychy

Ogłoszenie przeczytano 327 razy. Data wygaśnięcia: 02.06.2020 (przedluż czas emisji)