Ogłoszenie zamieszczone 06.06.2019, w kategorii Firmy, usługi

Nefo.pl – Najlepszy Ośrodek Leczenia Uzależnień w Polsce

Nasz Ośrodek Terapii Nefo wygrał plebiscyt Rankingu Ośrodków Terapii na najlepszy ośrodek terapii w Polsce. Bazujemy na autorskim programie terapii, stworzonym przez zespół profesjonalistów złożonych ze specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, lekarzy i psychologów.

Cały zespół ośrodka składa się z psychoterapeutów, specjalistów terapii uzależnień, instruktorów terapii uzależnień, sport-terapeutów, psychologów, lekarzy różnych specjalności, pielęgniarek. Zatrudniamy również osoby do celów administracyjnych. Współpracujemy też z wieloma placówkami, firmami i osobami fizycznymi, które pragną pomagać drugiemu człowiekowi.

Terapia w naszym ośrodku dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjentów. Wykorzystywane są w niej różne nurty, metody, techniki oraz narzędzia. Terapia prowadzona jest indywidualnie oraz w niewielkich grupach, dostosowanych do poziomu zaawansowania leczenia. W Nefo diagnozujemy i leczymy uzależnienia od środków psychoaktywnych: alkoholu, narkotyków, leków, nikotyny oraz uzależnienia behawioralne: od hazardu, internetu, gier komputerowych, zakupów oraz pracoholizm. Zajmujemy się również zapobieganiem nawrotom w uzależnieniach a także prowadzimy terapię osób współuzależnionych, terapię par oraz terapię rodzin.

Próbujesz ciągle od nowa i nie dajesz rady?
Możemy Ci pomóc.
Opracowaliśmy czteroetapowy, autorski program wyjścia z dowolnego nałogu.

Skontaktuj się z nami.

Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO
Wichulec 14, 87-327 Bobrowo

https://nefo.pl/

pomoc@nefo.pl

887 029 952

lokalizacja: Wichulec
e-mail: nefoosrodek@gmail.com
telefon: 887029952
www: http://nefo.pl/

Ogłoszenie przeczytano 273 razy. Data wygaśnięcia: 06.07.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net