Ogłoszenie zamieszczone 06.06.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna myślą o kominku. Salon wyróżnia się niezwykłą ofertą , a także obsługą na naprawdę wysokim poziomie. Proponuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma również duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach kupić można także brykiet, drewno kominkowe oraz wiele przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden, a już dwa salony. Jeden mieści się w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. Na skutek tego z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać jeszcze więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty premium w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to z całą pewnością ogromny plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Podkreślić trzeba także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony.

Chcesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nigdy nie pożałujesz.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

lokalizacja: Koszalin
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
telefon: 731 199 674
www: http://manufaktura-kominkow...

Ogłoszenie przeczytano 238 razy. Data wygaśnięcia: 06.07.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net