Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 24.08.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

Piotr Kosiński Businessman oszust

Piotr Kosiński posługuje się również nazwiskiem Osiński lub Kasiński.
Wyłudza od ludzi pieniądze od WIELU LAT.
W wielu sądach w całej Polsce toczą się sprawy przeciwko niemu, kilka prokuratur prowadzi wiele postępowań wobec niego które skończą się za kilka miesięcy.
Rok temu miał wyrok i musiał z dozorem elektronicznym siedzieć i nie opuszczać Warszawy.
Przestrzegam przed jakimkolwiek biznesem z tą osobą – tworem.
Pod żadnym pozorem nie wolno kupować od niego lub jego kobiet żadnych obligacji.
Kobiety bardzo często wykorzystywane są do otwierania lub kupowania spółek, które później uczestniczą w oszustwach.(Obecnie wykorzystuje do tego byłą partnerkę oraz nową żonę).
Obligacje jakie sprzedaje nie mają mocy prawnej gdyż nie nabył on pełnych praw do spółek a zawsze nabywa je na podstawie umowy przedwstępnej. Na tej podstawie wyłudza pieniądze emitując rzekome jego obligację, z który środki później przelewa na konta swoich kobiet . Kobiety te pobierają pieniądze i zaślepione miłością nie widzą konsekwencji prawnych oddają mu pobrane pieniądza za kłamstwa oraz obietnice o innym życiu.
Kobiety często padają jego ofiarami, wyciąga od nich duże sumy pieniędzy a kiedy pieniądze się kończą po prostu urywa kontakt lub obiecuje bez końca ich zwrot.
Oczywiście nie znamy nikogo kto by je odzyskał i odzyska.
Porusza się zawsze luksusowymi samochodami pożyczonymi od kolegów.
Żadnego samochodu nie ma na własność , nie stać go na niego. W dowodzie zawsze widnieje prawowity właściciel, a samochody tankuje za 30 pln.
Uważać należy również na ludzi, których przedstawia jako swoich zaufanych współpracowników i zazwyczaj usiłuje umieścić ich na stanowisku Prezesa w spółce, którą zamierza przejąć lub ma wobec niej jakieś plany. Czasem osoby te są również zmanipulowane przez niego i nie mają świadomości , że biorą udział w oszustwie. Czy jest tak teraz z pewną spółką związaną z bardzo znaną marką w Polsce ?
Posiada zadłużoną piekarnię w Raszynie na ul Sportowej 1 którą zaraz straci oraz rzekomo spółki w Czechach i Luxemburgu.
Na początku sierpnia uciekł do Kanady i na swoją żonę usiłuje załatwić sobie tam pobyt. Na siebie ze swoją kartoteką nie da rady.

e-mail: maserat3200@gmail.com

Ogłoszenie przeczytano 222 razy. Data wygaśnięcia: 23.09.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net