Ogłoszenie zamieszczone 07.06.2019, w kategorii Praca

Doradca Klienta

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:Kogo szukamy?Poszukujemy osoby która chciałaby podjąć współpracę w elastycznych godzinach pracy, bądź osoby która poszukuje pracy dodatkowej - będącej dodatkowym źródłem dochodów. Jeżeli posiadasz wykształcenie średnie oraz jesteś osobą otwartą i komunikatywną - zapraszamy do aplikowania.Co oferujemy?
Wynagrodzenie uzależnione od wyników - dodatkowe prowizje na start
Elastyczne godziny pracy - możliwość dopasowania do swoich innych zobowiązań bądź pracy
Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
Stałe źródło dochodu
Niezbędne narzędzia i pełne wdrożenie do pracy
Możliwości rozwoju zawodowego w ramach organizacji
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.plProsimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:Klauzula RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Opis stanowiskaJako doradca Klienta będziesz odpowiadał za budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań w sektorze finansowym. Praca na tym stanowisku jest pracą w terenie oraz w całości zorientowaną jest na wyniki.

lokalizacja: Bielsko-Biała
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 276 razy. Data wygaśnięcia: 07.07.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net