Ogłoszenie zamieszczone 07.06.2019, w kategorii Praca

Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:Wymagania:o Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia) lub student V roku, o Umiejętność analitycznego myślenia, o Znajomość pakietu MS Office, o Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, o Dobra organizacja pracy; dokładność i terminowość w realizacji zadań, o Wiedza praktyczna z zakresu rozliczania inwestycji i majątku trwałego - dodatkowy atut, o Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1, o Mile widziana znajomość systemu SAP lub/oraz Oracle.Oferujemy:o Umowę o pracę i atrakcyjną stawkę godzinową, o Możliwość rozwoju zawodowego, o Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych, o Przyjazną atmosferę pracy, o Dynamiczne otoczenie biznesowe, o Pracę na systemach wykorzystywanych przez korporacje i duże firmy.www.imar.com.pl
IMAR Service GroupAgencja Pracy Tymczasowejnr rejestru 114Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych projektach rekrutacyjnych załącz w dokumentach aplikacyjnych następującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym celu:'Wyrażam zgodę na rzecz Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych'.Zakres obowiązków:o Ewidencja zdarzeń gospodarczych w zakresie rozliczeń projektów inwestycyjnych, w tym rozliczanie nakładów poniesionych na rozwój infrastruktury finansowanych ze środków własnych, publicznych, funduszy strukturalnych UE oraz leasingu, o Ewidencja nakładów na środki trwałe w budowie (CapEx), o Przygotowywanie uzgodnień, analiz i raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej, o Udział w projektach mających na celu automatyzację i optymalizację procesów, o Inicjowanie usprawnień, o Kontrola poprawności operacji, w tym kontrole SOX.

lokalizacja: Lublin
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 178 razy. Data wygaśnięcia: 07.07.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net