Analityk biznesowo-systemowy

Robimy projekty. Budujemy zespoły.Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań to coś co nas nakręca i motywuje do działania.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.
Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.Wymagania:
Znajomość zasad analizy biznesowej i systemowej,
Znajomość relacyjnych baz danych,
Efektywne poszukiwanie informacji,
Analityczne podejścia do problemów i zagadnień,
Dobra znajomość pakietu MS Office.
Znajomość notacji UML, a zwłaszcza przypadków użycia,
Znajomość Enterprise Architect lub innych narzędzi CASE
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
Oferujemy:
pakiet relokacyjny,
konkurencyjne wynagrodzenie,
Medicover,
kartę Multisport,
lekcje języka angielskiego,
dostęp do platform szkoleniowych,
różnorodne projekty,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne
Zadania:
Opracowywanie i analiza wymagań dla rozwiązań informatycznych,
Przygotowanie dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych,
Prezentacja przygotowanych rozwiązań klientowi,
Przygotowanie dokumentacji aplikacji,
Weryfikacja merytorycznej poprawności zrealizowanych zmian w aplikacji,
Udział w tworzeniu scenariuszy testowych oprogramowania i ich weryfikacji oraz przeprowadzanie testów,
Współpraca z innymi członkami zespołu wytwórczego.

lokalizacja: Gdynia