Og這szenie zamieszczone 08.06.2019, w kategorii Praca

M這dszy Ksi璕owy

Zadania:
o zasilanie systemu VIM dokumentami zarejestrowanymi w aplikacji archiwizacji dokument闚 ESODo indeksacja dokument闚 w systemie VIMo zg豉szanie i procesowanie wyj徠k闚 poprzez wewn皻rzn aplikacj瘳 ksi璕owanie faktur i faktur koryguj帷ych towarowych, wystawianie i stornowanie Not DebetowychNasze oczekiwania:
o wykszta販enie minimum 鈔ednie z zakresu rachunkowo軼i i finans闚o dobra znajomo嗆 pakietu Ms Office w szczeg鏊no軼i Excelo dok豉dno嗆, terminowo嗆, systematyczno嗆o umiej皻no嗆 pracy pod presj czasuo mile widziana znajomo嗆 j瞛yka angielskiegoo mile widziana znajomo嗆 SAP, VIMNasza oferta:
o interesuj帷a praca w wiod帷ej na mi璠zynarodowym rynku firmieo atrakcyjne wynagrodzenieo praca na pe貫n etato zatrudnienie przewidziane na okres 3 miesi璚y z mo磧iwo軼i przed逝瞠niao przyjazna atmosfera pracy

lokalizacja: Krak闚

Og這szenie przeczytano 229 razy. Data wyga郾i璚ia: 08.07.2019