Absolwenci z językami obcymi: francuski LUB niemiecki!

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
Biegła znajomość jednego z wymienionych języków: francuskiego lub niemieckiego
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole
Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia
Otwartość do pracy zmianowej (zmiana poranna i popołudniowa)
Nasz klient oferuje:
Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji
Bogaty pakiet benefitów m. in opieka medyczna, karta multisport, bilety na wydarzenia kulturowe
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowa o pracę
Miła i przyjazna atmosfera
Zakres obowiązków:
Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów i zgłoszeń internetowych od użytkowników
Analiza treści internetowy pod kątem polityk firmy
Sporządzanie raportów i komunikacja wewnętrzna w języku angielskim
Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy

lokalizacja: Warszawa