Ogłoszenie zamieszczone 07.06.2019, w kategorii Praca

Specjalista /ka ds. obsługi procesów handlowych

Grupę TOM tworzy w Polsce 5 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). TOM 2 Sp.z o.o. od ponad 20 lat jest stabilnym partnerem dla budownictwa i firm produkcyjnych w zakresie dostaw stali. Od ponad 10 lat realizujemy największe projekty budowlane w zakresie dostaw zbrojeń budowlanych w naszym regionie i za granicą.
TOM 2 Sp. z o.o. poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko:Wymagania:- mile widziani studenci kierunków ekonomicznych oraz inżynieryjnych- znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem, - dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), - samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, - umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, - otwartość na współpracę i umiejętności komunikacyjne, Oferujemy:
- stałą pracę i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy ( Polska, Niemcy, Skandynawia), - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, - pracę w młodym, energicznych zespole, - perspektywę stałego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.Do zadań na tym stanowisku należeć będzie w szczególności:
- dokumentowanie obrotu towarowego w kontekście gospodarki magazynowej i standardów jakościowych, - prowadzenie gospodarki magazynowej dla celów handlowo-produkcyjnych, - rozliczanie transakcji handlowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami i dbanie o ich prawidłowy obieg, - współpracę z dostawcami i przewoźnikami w zakresie realizacji transakcji, - aktywne wspieranie procesów handlowo-logistycznych, - ścisłą współpracę oraz wsparcie działu handlowego w bieżącej pracy operacyjnej, - wsparcie komórki logistyki magazynowej, - komunikacja i współpraca z innymi działami firmy.

lokalizacja: Szczecin
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 126 razy. Data wygaśnięcia: 07.07.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net