KOMISJONER, magazynier, pracownik magazynowy, Koblenz - Niemcy

Obowiązki:
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
zbieranie zamówień przy pomocy wózka widłowego z monitorem
Wymagania:
doświadczenie (mile widziane)
własny samochód (mile widziane)
uprawnienia (mile widziane)
punktualność
rzetelność
samodzielność
odpowiedzialny stosunek do pracy
Oferujemy:
legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (pełny etat) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
umowa o pracę dwujęzyczna – wiesz, co podpisujesz
wynagrodzenie godzinowe 9, 79 brutto
200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu w celu dojazdu do pracy.
premie za polecenie nowego pracownika 40€
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
możliwość firmowego zakwaterowania
nasze kwatery znajdują się w odległości 15 od miejsca pracy. Mieszkając na naszych kwaterach otrzymują Państwo meldunek
możliwość awansu pionowego
Zapraszam do kontaktu!
+48 508 623 130 lub katarzynamagazyny@gmail.com

lokalizacja: Niemcy
e-mail: katarzynamagazyny@gmail.com
telefon: +48 508 623 130