Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

DevOps Engineer

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
Znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych: Bash, Python, Groovy, Ruby,
Doświadczenie w projektowaniu i implementacji CI / CD (preferowany Jenkins),
Znajomość narzędzi automatyzacji, np. Ansible, Puppet.
Znajomość narzędzi Hashicorp, np. Vagrant, Packer, Consul,
Doświadczenie z administracji Linux (preferowane CentOS),
Doświadczenie z AWS,
Mile widziane: doświadczenie programowania w języku Java, znajomość kontenerów (Docker, Kubernetes), doświadczenie z JBoss / Wildfly, Tomcat, Apache, nginx, HAProxy, znajomość: Kibana, ElasticSearch, Logstash, Greylog,
Znajomość języka angielskiego.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania:
Wspieranie środowiska produkcyjnego, aby zapewnić ciągłość operacji IT.
Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie platformy CI / CD.
Współpraca z zespołem międzynarodowym.

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 18 razy. Data wygaśnięcia: 17.09.2019 (przedluż czas emisji)