Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

DevOps Engineer

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Do naszego zespołu w Gdyni poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
Doświadczenie w automatycznym budowaniu i wdrażaniu (Azure DevOps, Octopus Deploy)
Doświadczenie z Microsoft Azure (App Services, Web Apps, SQL databases, Insights, etc.)
Wiedza na temat koncepcji bezpieczeństwa aplikacji internetowych
Umiejętności zarządzania danymi (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)
Dobra znajomość narzędzi automatyzacji
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania:
Utrzymanie zautomatyzowanych systemów kompilacji, wdrażania i testowania
Automatyzacja procesu testowania i wydawania oprogramowania
Administrowanie środowiskami Microsoft Azure i Azure DevOps
Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi na całym świecie

lokalizacja: Gdynia