Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 23.11.2019, w kategorii Praca

Senior Java Developer

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie lub Łodzi Specjalistów na stanowisko:Oferta jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:o bardzo dobrą znajomość języka Java 7/8, JEE/Spring, o znajomość Spring Data/JPA, o znajomość Hibernate, REST, o znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)o znajomość SQL (tworzenie zapytań), o doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowychDołącz do nas, a skorzystasz z:o indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback, o platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), o bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz, o karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie, o karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.Kilka słów o projekcie: Główny projekt będzie dotyczył prac nad nową platformą do bankowości elektronicznej. Dodatkowo rozwój funkcjonalności w innych obszarach (np. aplikacja backoffice). Projekt jest rozwojowy, 90% prac dotyczy rozwoju funkcjonalności. Praca w scrumowym zespole. Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 1 dnia w tygodniu. 
Stack: Java8, Spring5, Spring Boot, Hibernate, Oracle12g
Zaangażuj się w:o projekty w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice, o projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java.o współpracę z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju, wsparcia oprogramowania, o tworzenie dokumentacji technicznej

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 105 razy. Data wygaśnięcia: 23.12.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net