Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

FullStack.NET Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku .NET Developera,
doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, Angular 2+, WCF, SQL, .NET Core 2
Mile widziana znajomość narzędzi do automatyzacji:TeamCity/Jenkins/Docker.
Oferujemy:
MultiSport i Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
pakiet relokacyjny,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Zadania:
tworzenie nowych funkcjonalności,
praca w zespołach, zgodnie z metodyką Agile/Scrum, Code Review, Continuous Integration oraz DevOps,
przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych,
współpraca z biznesem i zespołem developerskim.

lokalizacja: Warszawa