Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Specjalista ds. E-Marketingu

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - wiodącego producenta w branży meblowej - osoby do pracy, na stanowisku:Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz wykształcenie wyższe, związane z marketingiem, PR lub pokrewne oraz kilkuletnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku pracy w dziale marketingu,
masz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu internetowego oraz potrafisz praktycznie planować i realizować kampanię internetową,
znasz platformy służące zarządzaniu treścią typu: CMS, Google Adwords, Google Analytics oraz zagadnienia SEM i SEO,
sprawnie odnajdujesz się w środowisku MS Office oraz obsługujesz dodatkowo programy graficzne,
posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim w mowie i piśmie,
posiadasz bardzo dobrą znajomość kanałów komunikacji social media,
cechujesz się entuzjazmem i zaangażowaniem w wykonywaną pracę, a także dobrą organizacją pracy własnej i wysoką kulturą osobistą,
posiadasz prawo jazdy kategorii 'B',
dodatkowym atutem będzie znajomość branży wnętrzarskiej.
Pracodawca oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie,
realizację ambitnych zadań i możliwość rozwoju,
pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

odpowiedzialność za działania operacyjne, wydarzenia i projekty związane ze strategią komunikacji marki na rynku B2B i B2C,
przygotowywanie kampanii i wydarzeń wspierających sprzedaż, poszukiwanie nowych metod dotarcia do klienta,
tworzenie oraz aktualizowanie materiałów marketingowych,
tworzenie materiałów na potrzeby Media Relations,
kreowanie dobrego wizerunku w mediach społecznościowych,
zaangażowanie w budowanie i rozwój współpracy z podmiotami współpracującymi i negocjowanie cen,
przygotowywanie i uczestniczenie w targach branżowych, reprezentowanie firmy,
kontrolowanie działań i budżetu oraz raportowanie,
monitorowanie działań marketingowych konkurencji, panujących trendów i analizowanie rynku,
wspieranie Marketing Managera w codziennych obowiązkach.

lokalizacja: okolice Oleśnicy/Ostrzeszowa