Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Księgowy AP/AR z językiem niemieckim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
doświadczenie w obszarze księgowości (AP lub AR),
znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
zdolność analitycznego myślenia,
umiejętności interpersonalne.
Nasz Klient oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
pakiet świadczeń dodatkowych,
możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy,
możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
rozwój zawodowy w obszarze księgowości.
Opis stanowiska:
realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP lub AR
przetwarzanie i zarządzanie danymi finansowo-księgowymi,
sporządzanie okresowych zestawień i raportów,
wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą.

lokalizacja: Warszawa