Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 08.04.2020, w kategorii Firmy, usługi

Ogrodzenia tymczasowe budowlane

Oferujemy tymczasowe ogrodzenia budowlane http://artefence.pl/ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-peln e/. Pewne i solidne. Wykonane z blachy trapezowej. W pełni odgradzają i jednocześnie zasłaniają teren placu budowy. Ma to szczególne znaczenie na terenach miejskich. Chroni nie tylko przed wtargnięciem przez przypadkowe osoby oraz zwierzęta oraz przed szkodami jakie mogą spowodować. Chroni również przed następstwami potencjalnych wypadków, jakie mogłyby ich spotkać. Równie ważne jest i ograniczenie przyglądania się toczonym pracą, a co za tym idzie ochrona sprzętu tam się znajdującego. To doskonałe zabezpieczenie wspomagające w ochronie przed kradzieżą.
Zapewnia również, ochronę mienia i osób znajdujących się nieopodal miejsca prac. Ogranicza dostający się do otoczenia pył i kurz wydostający się z placu budowy, a także poziom hałasu wydawanego przez maszyny i ludzi. Tak by ekipa remontowa mogła skupić się na pracy.
Nasze ogrodzenia charakteryzują się dużą stabilnością. Zapewniają to solidne podpory boczne: klasyczne i pewne stopy betonowe lub ekologiczne (wykonane z recyklingowanego PE lub innych surowców wtórnych, takich jak: PE, PCV26). Istnieje również możliwość dobrania zawiasów, zabezpieczeń, obejm, podpór oraz śledzi. Skorzystaj z kompleksowego, systemowego rozwiązania by nie tracić czasu i środków na przypadkowe, wątpliwej jakości łączenia. Pamiętaj, że profesjonalny widok tymczasowego ogrodzenia budowlane, to wizytówka Twojej Firmy. To dobre pierwsze wrażenie.
Wszystko po to, by dopasować się do każdego terenu i różnych warunków. Tak aby ogrodzenie mogło służyć przez wiele lat w każdej sytuacji.
Z powodzeniem służą one również do grodzenia dróg oraz wszelkich terenów przemysłowych, również w trudnych warunkach terenowych.
Dla zapewnienia ich trwałości użyto najlepszej jakości materiałów. Jest to koniecznością zważywszy na zmienne warunki pogodowe z jakimi spotykamy się na terenie Polski i krajów sąsiednich. Wiatr, słońce, śnieg i deszcz nie stanowią problemu dla ocynkowanych stalowo ram, czy powlekanych blach trapezowych. Jeśli zależy Ci na podwójnej solidności, skorzystaj z Panelu B2 Ocynk lub Panelu B2 RAL. Są one wykonane z ocynkowanych ogniowo profili i rur. Wypełnione ocynkowaną blachą trapezową T35, która dla sztywności została zamknięta w ceowniku. Każde proponowane rozwiązanie ma wbudowane wzmocnienia. W Panelu HDG F, zastosowano innowacyjne rozwiązanie, gdzie konstrukcja panelu składa się z rur pionowych i poziomych łączników. Z czego dolny to kątownik, a górny ceownik nierównoramienny.
O jakich ogrodzeniach mówimy, na przykład o Panelu B2 RAL 5010:
-wymiary 2190 x 2080 [mm]
-profil poziomy dolny (2 x L) 60 x 35 x 1, 5 [mm]
-profil poziomy górny 51 x 40 x 40 x 1, 5 [mm]
-średnica rury pionowej Ø 42 x 1, 5 [mm]
-waga 33 [kg]
-rodzaj wypełnienia Trapez T35 plus
Zaletą naszego systemowego rozwiązania jest szybka i bezproblemowa możliwość wymiany uszkodzonej blachy na inną. Kolejną korzyścią jest możliwość łączenia jej z innymi elementami ogrodzenia, w tym z panelami ażurowymi.
Jeśli dodamy do tego możliwość zarówno zakupu jak i wynajmu otrzymujemy ofertę na każdą kieszeń i okoliczności.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości pracownicy artefence.pl pozostają do Państwa dyspozycji.

www: http://artefence.pl/ogrodze...

Ogłoszenie przeczytano 135 razy. Data wygaśnięcia: 07.06.2020 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net